Sklepy sieci Biedronka od 18 lipca do swojej oferty wprowadziły nowy produkt, którym jest smartfon myPhone C-Smart IIIS. Jego cena jest przystępna i osoby, które wcześniej nie mogły pozwolić sobie na zakup takiego sprzętu, teraz będą mogły go kupić w dobrej cenie. Do telefonu dołączony jest starter tuBiedronka.

Smartfon posiada system operacyjny Android 6.0 Marshmallow, a także czterordzeniowy procesor Quad Core 4x 1.3 GHz, telefon posiada 512 MB pamięci RAM a ekran telefonu ma rozdzielczość 480x480 cali. 

Nie należy martwić się tak małą pamięcią RAM, ponieważ MyPhone posiada możliwość rozbudowania jej poprzez założenie karty microSD. W ten sposób pamięć może być zwiększona do nawet 32 GB. Urządzenie wyposażone jest również w dwa sloty do kart microSD, a także dwa aparaty fotograficzne. Pierwszy z nich wyróżnia się matrycą 2Mpix, natomiast drugi 0,3Mpix.

Cena smartfona wynosi 199 zł, jednak lepiej zainwestować w używany, ale za to zdecydowanie lepszy model smartfona. Jeśli ktoś chce się zdecydować na zakup MyPhone, to do wyboru ma trzy wersje kolorystyczne- niebieską, czarną oraz szarą. Kupując ten smartfon w Biedronce wspieramy polskiego producenta, który należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, to on wpadł na pomysł stworzenia taniego urządzenia, które będzie dostępne dla osób mniej zamożnych. Grupa Kapitałowa znajduje się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.